Time4Travel

Time4Travel została uhonorowana nagrodą LOT-u na gali TOP Agent!

Niedawno firma Time4Travel została uhonorowana nagrodą LOT-u na gali TOP Agent!

Chociaż nagrodę otrzymaliśmy chwilę temu, chcielibyśmy się nią teraz z Wami podzielić, gdyż uznajemy, że to wyjątkowe wyróżnienie warto świętować razem z naszymi klientami i partnerami.

Nagroda trafiła do nas jako “Jednej z największych Agencji IATA na rynku polskim, specjalizująca się w obsłudze ruchu grupowego dla klientów: MICE, non IATA oraz touroperatorów”.

Od momentu naszego powstania w 2003 roku, nasza misja skupiała się na dostarczaniu wyjątkowych doświadczeń podróżniczych dla naszych Klientów. Rok po naszym starcie, staliśmy się akredytowanym agentem IATA, co stanowiło potwierdzenie naszej jakości i zaangażowania w branży.

Specjalizujemy się w obsłudze podróży służbowych oraz wyjazdów grupowych dla firm. Nasz zespół to prawdziwi pasjonaci podróży, którzy zawsze starają się indywidualnie dopasować każdy lot do potrzeb i oczekiwań naszych klientów.

Jesteśmy dumni z faktu, że nasza praca została doceniona przez LOT, co dodatkowo motywuje nas do dalszego doskonalenia naszych usług. Dziękujemy naszym klientom za zaufanie i wspólną podróż!

Scroll to Top