Aktualności

Odkryj na nowo Amerykę i skorzystaj z wygodnych połączeń do USA z Lufthansa Group

Od 8 listopada 2021 roku, w pełni zaszczepieni podróżni mogą znów wjechać do USA. Lufthansa Group wciąż stopniowo rozszerza siatkę połączeń oferowaną z/do Polski.
W zimowym rozkładzie oferuje 215 połączenia tygodniowo* (80% wzrot w stosunku do rozkładu letniego). Wyloty do/z : WAW, KRK, WRO, POZ, KTW i RZE.
Ze wszystkich portów wylotowych dostępne są wczesno poranne wyloty i wieczorne powroty (overnight).

Źródło: Lufthansa Experts

Odkryj piękno Afryki z Qatar Airways!

Zapraszamy do skorzystania z oferty specjalnej Qatar Airways na przeloty oraz zwiększonego limitu bagażu . Lecąc do dowolnego z kierunków w Afryce, możesz zabrać dwie sztuki bagażu rejestrowanego, do 23 kg w Klasie Ekonomicznej lub do 32 kg w Klasie Biznes i Klasie Pierwszej. Oferta obowiązuje do 17 sierpnia 2021 roku na podróże do 31 lipca 2022 roku.

Klasa Ekonomiczna

Johannesburg od
PLN
2429
Nairobi od
PLN
2609
Zanzibar od
PLN
2749
Kapsztad od
PLN
3249

Klasa Biznes

Johannesburg od
PLN
9419
Nairobi od
PLN
10 029
Kapsztad od
PLN
10 849
Seszele od
PLN
13 219

Źródło: Qatar Airways Poland

LOT-em do Dubaju !!!

Odkryj magię Dubaju! Wybierz bezpośrednie połączenie LOT-u do Dubaju z Warszawy - loty już od września 2021. Połączenia do Dubaju będą realizowane trzy razy w tygodniu.

Drogi Pasażerze, przed wylotem sprawdź aktualne restrykcje!

Od początku pandemii, na całym świecie restrykcje wjazdowe dynamicznie ulegają zmianom.
Teraz, dzięki współpracy PLL LOT i Sherpa, podróżni mogą łatwo zapoznać się z najnowszymi informacjami.
Po wejściu na stronę należy wybrać kraj, w którym został wydany paszport pasażera, a następnie państwo wylotu i przylotu. System wygeneruje informacje o restrykcjach, wymaganych testach na COVID-19 oraz wskazówki, dotyczące niezbędnych dokumentów.

Sprawdź restrykcje

Źródło: PLL LOT

Z Dubaju do Miami 4 razy w tygodniu!

Od 22 lipca linie Emirates będą realizować cztery połączenia tygodniowo z Dubaju do Miami – drugiego co do wielkości miasta na Florydzie, rozszerzając tym samym swoją siatkę w USA do 12 miejsc docelowych. Nowy kierunek oznacza dla podróżujących liniami Emirates dostęp do kolejnego miasta na Florydzie, zaraz po Orlando (od lipca). To dogodne połączenie dla podróżujących przez Dubaj na Bliski Wschód, Azję Zachodnią i Ocean Indyjski.

Źródło: Emirates Poland

Cztery loty w tygodniu na wyspę Phuket

Od 2 lipca 2021 r. linie Emirates będą realizowały cztery loty w tygodniu na wyspę Phuket, ponownie otwierając to popularne miejsce dla turystów z zagranicy. Ponadto osoby zaszczepione przeciwko COVID-19 będą cieszyć się bezproblemową podróżą, ponieważ nie będą musiały odbywać kwarantanny po przyjeździe. Phuket to jedno z najbardziej lubianych miejsc wakacyjnych na świecie, które jest znane z rozległych, białych i piaszczystych plaż.

Źródło: Emirates Poland

Od 1 czerwca zmieniają się zasady przekraczania granicy Republiki Turcji.

Pasażerowie podróżujący do Turcji z państw innych niż Wielka Brytania, Iran, Egipt i Singapur, zaszczepieni przeciw Covid-19 oraz ozdrowieńcy, zwolnieni z testów. Warunkiem jest przedstawienie oficjalnego dokumentu potwierdzającego szczepienie wcześniej niż 14 dni przed datą wjazdu do Turcji. Ozdrowieńcy którzy przeszli zakażenie Covid-19 w ciągu ostatnich 6 miesięcy przed datą wjazdu do Turcji, nie będą zobowiązani do przedstawienia negatywnego wyniku testu PCR wykrywającego zakażenie Covid-19.

Od 1 lipca 2021 r. Qatar Airways zwiększa liczbę rejsów do czterech dziennie na rajskie Malediwy.

Pasażerowie z Polski mogą liczyć na jeszcze więcej opcji i krótszy czas oczekiwania na międzynarodowym lotnisku Hamad, „Najlepszym Lotnisku na Bliskim Wschodzie” według Skytrax.

Źródło: Qatar Airways

Emirates stopniowo zwiększa liczbę połączeń na trasie Warszawa-Dubaj, aby jesienią wrócić do codziennych przelotów z Warszawy do Dubaju.

Już od 1 czerwca dodatkowe loty będą realizowane we wtorki, od 3 lipca wracają przeloty w soboty, a od 2 sierpnia 2021 r. w poniedziałki. Od 1 listopada znowu będą mogli Państwo polecieć do Dubaju z Emirates 7 dni w tygodniu.

Źródło: Emirates Polska

Aktualne restrykcje

Interaktywna mapa IATA , gdzie sprawdzisz aktualne restrykcje dotyczące podróży.

Więcej informacji

NOWE WAKACYJNE KIERUNKI W LETNIEJ SIATCE LOT-U NA SEZON ’21

W połowie listopada w rozkładzie LOT-u pojawiło się pierwsze 20 tras wakacyjnych, oferowanych od czerwca do września 2021. Siatka objęła między innymi kierunki takie jak: Majorka, Santorini, Rodos, Zakynthos, Malta, Ateny, Burgas, Saloniki, Tirana, Warna, Barcelona, Wenecja, Korfu, Larnaka, Nicea, Split, Dubrownik czy Zadar. Nowością są rejsy na wyspę Mykonos w Grecji i do Palermo na Sycylii.

Teraz wakacyjny rozkład lotów uzupełniła Ibiza na Balearach i włoska Kalabria, a także połączenia do Olbii, Ochrydy, Heraklionu i Kalamaty. Łącznie letnia oferta LOT-u obejmuje już 30 kierunków, dostępnych z Warszawy, Katowic i Poznania.

Źródło: www.lot.com

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

22 867 30 75

bilety@time4travel.pl

Copyright © 2021 Time4Travel Sp. z o.o.
Strony mają charakter informacyjny.